Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

fb YT

Podnośniki samochodowe

Podnośniki

W każdym warsztacie mechaniki pojazdowej powinny się znaleźć podnośniki samochodowe platformowe, nożycowe lub kolumnowe. Jest to dość spora inwestycja, dlatego warto zdecydować się na sprzęty sprawdzone i doceniane przez innych konsumentów. Takie produkty znajdziecie Państwo w Nortec Pro.

Urządzenia, których potrzebujesz

W Nortec Pro dostępne jest bogate wyposażenie warsztatowe, więc każdy Klient zaopatrzy się u nas dokładnie w to, czego szuka. W ofercie znajdują się podnośniki platformowe przeznaczone do montażu części samochodowych, naprawy i serwisu podzespołów, nożycowe pod geometrię, a także kolumnowe, proponujemy również wersje przenośne. Dlaczego warto wybrać nasze produkty? Gdyż posiadają doskonałe parametry techniczne. Do ich wykonania użyto wysokiej jakości materiałów, więc macie Państwo pewność, że będą dobrze służyły przez wiele lat. Zadbano także o kwestie wyposażenia: urządzenia posiadają nowoczesne układy sterownicze hydrauliczne, elektryczne oraz pneumatyczne, co gwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Warto podkreślić, że są niezwykle intuicyjne w obsłudze.

Nie tylko sprzedaż

Nortec Pro stara się wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom Klientów. Wiemy, że wiele osób, które kupiło nasze podnośniki nożycowe, platformowe czy kolumnowe ma niekiedy problem z ich instalacją w warsztacie samochodowym, właśnie dlatego oferujemy Państwu usługi montażu. Gwarantujemy również serwis urządzeń - nasi fachowcy poradzą sobie z każdą usterką i szybko przywrócą sprawność niedziałającemu sprzętowi.

  • Filtruj
  • Układ siatki
  • Układ tabeli